Nejoblíbenější RPG hry zdarma

AIONLogo Aion

Hra Aion je populární 3D fantasy MMORPG hra, která se odehrává ve světě zvaném Atreia. Budete mít na výběr jednu ze dvou soupeřících frakcí. Připravte se na dobrodružství, ve kterém budete prozkoumávat dech beroucí krajiny, dungeony, bojovat s příšerami i jinými hráči. Můžete se také účastnit velkých a masivních PvP bitev. Stačí se zaregistrovat a zdarma se pustit do akce. Hra nabízí skvělý editor postavy, na kterém se můžete dokonale vyřádit. Na výběr máte jak už to u takovýchto her bývá až 6 různých povolání. Warrior (válečník, je účinný na boj zblízka, může používat různé meče, palcáty a štíty), Scout (Skaut má sice slabé brnění, ale využívá obrovskou rychlost a výdrž ve svůj prospěch), Mage (Mágové využívají síly země, větru, vody a ohně na rozdrcení svých nepřátel, ovšem mají vždy velmi slabé brnění), Priest (je kněz, který umí léčit, může používat kouzla jak zblízka tak i na dálku, umí bojovat i ručně), Muse (múzy umí léčit a používají magii na odstranění kleteb) a poslední Technisist (tato postava používá nejvyspělejší technologie ve svůj prospěch a škodí dokonale na velké vzdálenosti). Další je již jen na vás!
 
Ukázka ze hry AionJedna z ukázek hryAion v plné síle

DOFUS online hra dofus

Hra Dofus je oblíbená volně šiřitelná online francouzská MMORPG hra, která se podobně jako třeba World of Warcraft hraje se na několika online serverech. Podle serveru je určen i jazyk, jakým se na daném serveru může komunikovat a je samozřějmě tako v češtině. Ve hře Dofus máte na výběr z celkem dvanácti základních postav a jedné speciální, bonusové. Netradiční online RPG, má již dnes pře více než 600 tisíc komunitních fanoušků, které hra stějně jko nás totálně pohltila.

hra dofus onlineonline hra dofusfree game dofus

DRAKENSANG online hra drakensang

Rozsáhlá online hra Drakensang – vyslyš volání, zachraň Dracanii a staň se legendou. Vydej se na epickou pouť napříč rozmanitými zeměmi, bojuj s hordami zákeřných monster a sbírej poklady, zatímco budeš budovat svůj odkaz v této online hře zdarma. Na Dracanii dopadl stín její temné minulosti, postav se v tomto oblíbeném online akčním RPG do role neohroženého hrdiny spěchajícího na pomoc válkou sužované zemi. Jsi připraven pozvednout meč za správnou věc a postavit se temným silám zásvětí? Máš dost kuráže vyrazit do odlehlých končin známého světa a utkat s jejich jedinečnými výzvami? Vyber si jednu ze svých hratelných postav v této online hře zdarma! Staň se rytířem řádu draka, čarodějem kruhu, rangerem nebo paromechanikem rasy trpaslíků a vydej se na epickou pouť, která tě zavede do neproniknutelných lesů, rozlehlých pustin, temných kobek, zrádných močálů a větry bičovaných horských průsmyků. Připrav se prožít dobrodružství svého života, zatímco budeš bojovat záchranu zotročených národů Dracanie.

online hra drakensangvynikající RPG zdarma drakensangfree game drakensang v češtině