Ty nejlepší STRATEGIE zdarma online

ANNO ONLINE Jedinečná hra anno online

Připravte se na strhující budovatelskou hru, která vás naprosto pohltí! Anno Online je free to play strategická hra, která vám umožní vystavět a rozvíjet obrovská středověká města. Právě nyní, si můžete zahrát úžasnou budovatelskou hru, se skvělou grafikou a propracováním přímo ve vašem prohlížeči a navíc úplně zadarmo! Hra má dech beroucí zpracování, grafiku a neuvěřitelné možnosti. Budete mít k dispozici přes více jak 1000 budov, tisíce dekorací a možnosti se sdružovat do jednotlivých herních skupin, které mohou mít až 25 členů. Takto si můžete navzájem pomáhat a řešit společnou ekonomiku i výrobu.
 
Anno Online hra zdarmahrajte anno online zdarmaanno screenshot

BIG FARM online hra big farm

Fantastická on-line strategická hra, která navazuje na velice populární titul Goodgame Farmer. Hra přináší mnohá vylepšení i horké novinky. Úkolem v Goodgame Big Farm je ze zchátralé farmy, kterou vám odkázal strýček Jack, vybudovat farmu obrovskou a dokonale prosperující. Čeká na vás nelehký úkol, nicméně ti opravdu vytrvalí se dostanou až na samotný vrchol „farmářského světa“. Big Farm lze hrát v módu jednoho hráče, ale ta pravá zábava ovšem nastane teprve tehdy, přizvete-li své přátele, případně si tuto hru můžete zahrát online s hráči z celého světa. Big Farm právě nyní již hraje takřka jeden milion hráčů online. Tuto populární hru si přitom můžete zahrát zcela zdarma, stačí se pouze zaregistrovat a můžete se ponořit do světa hospodářských zvířat, rostlin, půdy, zemědělských budov a strojů.

bigfarm onlienhra big farm onlineonline hra zdarma bigfarm

FORGE OF EMPIRES online hra zdarma Forge of Empires

Vynikající online hra Forge of Empires spatřila světlo světa v roce 2012 a hned od počátku přilákala díky jedinečnému zpracovaní milióny hráčů. Právě nyní se můžete ve Forge of Empires utkávat v bojích s mnoha protivníky, jimž se pokusíte zničit i případně uloupit vybudovanou říši. Založte si svoji první osadu v roce 5.000 let př. n. l. a pusťte se do pozvolného rozšiřování svého impéria. S přibývajícími roky využívejte nových zbraní, dovedností a nástrojů, které vám umožní podmanit si i okolní provincie. Získávejte suroviny a jiný materiál pro stavbu nejrůznějších budov. Tvořte nové příbytky pro příchozí občany a pracujte na utváření silné a všestranné armády, která si poradí s jakýmkoliv protivníkem. Forge of Empires vás uchvátí především bohatými možnostmi hraní a vývojem děje, který je díky prolínání mnoha období, velice zajímavý a poutavý. Užívejte si každou bitvu do sytosti a kromě vladaření, buďte i dobrým generál své armádě, kterou máte plně na starosti. Postupujte od doby kamenné až do středověku, který vám přinese daleko více možností.
 
online hra forge of empiresjedinečná strategie Forge Of Empireszahrejte si Forge Of empires online